Laser V-light

Laser V-light

Rozszerzone naczynka to problem wielu kobiet oraz mężczyzn niezależnie od wieku.

Na ich powstawanie mają wpływ czynniki zewnętrzne oraz wrodzone tendencje. W przypadku kobiet problem ten najczęściej wywołują estrogeny wpływające na pracę mięśni naczyń włosowatych. Trwałe zmiany na skórze twarzy mogą prowadzić do pojawienia się trądziku różowatego, dlatego ważne jest szybkie rozpoczęcie kuracji.

W pierwszej fazie pojawia się delikatny rumień, który z czasem utrwala się na stałe i wyraźnie zaznacza na skórze. Rozszerzone naczynia stają się osłabione i bardziej narażone na pękanie co prowadzi do powstania niekorzystnego efektu estetycznego. Trądzik różowaty, naczyniaki, pajączki oraz inne zmiany skórne powodowane przez rozszerzone naczynia krwionośne, w szczególności na twarzy, stanowią źródło dyskomfortu psychicznego. Obniżone poczucie atrakcyjności u wielu pacjentów rzutuje na całokształt ich życia – od osobistego po zawodowe.

Światło lasera aktywuje naturalny mechanizm niszczenia ścian naczyń krwionośnych przez znajdującą się w nich krew, która pod wpływem ciepła koaguluje powodując ich ścieśnienie od wewnątrz i oderwanie się od sieci. Wiązka lasera o odpowiedniej długości jest pochłaniania przez hemoglobinę, która produkuje w ten sposób niezbędną energię cieplną. Zniszczone fragmenty są usuwane z organizmu w procesach metabolicznych. Zamykanie popękanych naczynek odbywa się w sposób szybki i naturalny.

W czasie trwania zabiegu można odczuwać lekkie ukłucia oraz ciepło w okolicy poddawanej zabiegowi. Niewielki dyskomfort może być również związany z uczuciem pieczenia i szczypania, które utrzymuje się maksymalnie przez godzinę po zabiegu.

Po zakończeniu procedury może pojawić się rumień, zsinienie lub obrzęk, które zanikają w ciągu kilku dni. W tym czasie zwiększa się również wrażliwość skóry – w miejscy wykonania zabiegu jest ona delikatniejsza i bardziej narażona na podrażnienia. Nie należy w tym czasie stosować kosmetyków kolorowych, powinno się natomiast szczególnie chronić ten fragment skóry przed czynnikami zewnętrznymi. Niewskazana jest także wizyta w saunie i solarium. Można stosować kosmetyki natłuszczające i chroniące przed słońcem (z najwyższymi filtrami).

Liczba zabiegów, które należy wykonać zależy od tego jak zaawansowany jest problem – przy niewielkiej ilości zmian, które powstały niedawno, wystarczy jedna procedura. Razem z rosnącą ilością naczynek, ich średnicą czy głębokością umiejscowienia zwiększa się również liczba koniecznych zabiegów.

Przeciwwskazania:

  • niewyrównana cukrzyca
  • zaburzenia w krzepnięciu krwi i stosowanie leków obniżających krzepliwość
  • bliznowce, problemy z gojeniem się skóry
  • zaburzenia pigmentacji
  • stosowanie leków zwiększających wrażliwość na światło
  • zwiotczenie skóry biustu
  • rozrusznik serca
  • stosowanie Accutanu w ciągu 6 miesięcy przed zabiegiem
Marta Chojnowski
Marta Chojnowski
2024-01-18
Bardzo serdecznie polecam , właściciel ma bardzo dobre podejście do klienta, przekłucie nosa odbyło się profesjonalnie ,zostało wszystko wytłumaczone i pokazane. Bardzo dziękujemy .
AnitaKa
AnitaKa
2024-01-18
5 a nawet sześć i pół gwiazdki😁
Voy Anuszkiewicz
Voy Anuszkiewicz
2024-01-11
Podczas urlopów w rodzinnych Suwałkach, korzystam z usług fryzjerskich Pani Anny w Studio BC i nigdy nie bylem bardziej zadowolony. Umiejętnoś, doświadczeniem, cudowna atmosfera, wspaniali i pogodni ludzie, w mojej ocenie, Studio BC zasługuje na więcej jak 5 gwiazdek 🏆
Aleksandra Rzodkiewicz
Aleksandra Rzodkiewicz
2023-12-05
Robiłam tam kolczyk w nosie i bardzo polecam ❤️ Pełen profesjonalizm, wszystko dobrze zrobione, pan bardzo miły i pomocny. Polecam z całego serca 🥰
Edyta Grzędzinska
Edyta Grzędzinska
2023-12-01
Jestem absolutnie zachwycona usługami kosmetycznymi Izy! Profesjonalizm oraz przyjazna atmosfera sprawiły, że czułam się komfortowo. Henna brwi z regulacją zasługuje na wyróżnienie👌❤️ - Iza doskonale zrozumiała moje oczekiwania i stworzyła idealny kształt oraz dobrała odpowiedni kolor do brwi.Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości usług kosmetycznych! Za każdym razem do mniej wracam, ponieważ wiem, że wyjdę z niesamowitym efektem🤩❤️
Ilona Namiotko
Ilona Namiotko
2023-11-29
Bardzo polecam ! Zawsze przyjemna atmosfera, zawsze wesoło i zawsze sprawnie i dokładnie. Nie zmienię tego salonu na żaden inny 🙂
Monika
Monika
2023-11-23
Profesjonalna obsługa, super, dokładnie zrobione paznokietki 🙂