Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Jest on jedną z najbardziej spektakularnych metod poprawy urody. Aby jednak osiągnąć efektowny, a jednocześnie naturalny wygląd, niezbędna jest wprawiona ręka oraz fachowa wiedza i doświadczenie. Jak sama nazwa wskazuje, rezultat zabiegu jest trwały, dlatego metoda oraz bezpieczeństwo wykonania mają tu ogromne znaczenie.

Metoda Long Time Liner jest uznawana za numer jeden na świecie. Służy ona do naturalnego podkreślenia i poprawienia kształtu. Kształtuje ust, brwi oraz linię rzęs. Conture Make-Up nie maluje, ale w sposób naturalny podkreśla kontury. Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i niealergizujące, zostają wprowadzone do trzeciej warstwy naskórka. Zmagazynowane w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się widocznie nawet do kilku lat.

Makijaż permanentny

Oto kilka zalet tego rodzaju makijażu:

  • Trwałość: Makijaż permanentny, w tym henna na brwi i rzęsy, zapewnia długotrwały efekt. Oznacza to, że nie trzeba codziennie poświęcać czasu na aplikację kosmetyków.
  • Oszczędność czasu: oszczędzasz czas, który normalnie poświęciłbyś na codzienną aplikację makijażu, szczególnie rano przed wyjściem z domu.
  • Naturalny wygląd: Profesjonalny makijaż permanentny oraz henna na brwi i rzęsy dają naturalny efekt, przypominający codzienny makijaż, bez potrzeby codziennego nakładania.
  • Wygodny w podróży: Nie trzeba martwić się o trwałość makijażu podczas podróży. Jego zaletą jest to że pozostaje na swoim miejscu. Trudme warunki takie jak basen czy plaża nie mają wpływu.
  • Korekcje możliwe: W przypadku henny na brwiach i rzęsach, można łatwo dostosować intensywność koloru. Robimy to podczas kolejnych aplikacji, zapewniając tym samym świeży i zawsze dopasowany wygląd.
  • Wzmocnienie naturalnego piękna: Makijaż permanentny może podkreślić i wzmocnić naturalne cechy urody, takie jak kształt brwi czy długość rzęs, co przyczynia się do poprawy ogólnego wyglądu.
Marta Chojnowski
Marta Chojnowski
2024-01-18
Bardzo serdecznie polecam , właściciel ma bardzo dobre podejście do klienta, przekłucie nosa odbyło się profesjonalnie ,zostało wszystko wytłumaczone i pokazane. Bardzo dziękujemy .
AnitaKa
AnitaKa
2024-01-18
5 a nawet sześć i pół gwiazdki😁
Voy Anuszkiewicz
Voy Anuszkiewicz
2024-01-11
Podczas urlopów w rodzinnych Suwałkach, korzystam z usług fryzjerskich Pani Anny w Studio BC i nigdy nie bylem bardziej zadowolony. Umiejętnoś, doświadczeniem, cudowna atmosfera, wspaniali i pogodni ludzie, w mojej ocenie, Studio BC zasługuje na więcej jak 5 gwiazdek 🏆
Aleksandra Rzodkiewicz
Aleksandra Rzodkiewicz
2023-12-05
Robiłam tam kolczyk w nosie i bardzo polecam ❤️ Pełen profesjonalizm, wszystko dobrze zrobione, pan bardzo miły i pomocny. Polecam z całego serca 🥰
Edyta Grzędzinska
Edyta Grzędzinska
2023-12-01
Jestem absolutnie zachwycona usługami kosmetycznymi Izy! Profesjonalizm oraz przyjazna atmosfera sprawiły, że czułam się komfortowo. Henna brwi z regulacją zasługuje na wyróżnienie👌❤️ - Iza doskonale zrozumiała moje oczekiwania i stworzyła idealny kształt oraz dobrała odpowiedni kolor do brwi.Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości usług kosmetycznych! Za każdym razem do mniej wracam, ponieważ wiem, że wyjdę z niesamowitym efektem🤩❤️
Ilona Namiotko
Ilona Namiotko
2023-11-29
Bardzo polecam ! Zawsze przyjemna atmosfera, zawsze wesoło i zawsze sprawnie i dokładnie. Nie zmienię tego salonu na żaden inny 🙂
Monika
Monika
2023-11-23
Profesjonalna obsługa, super, dokładnie zrobione paznokietki 🙂