ADRES:

ul. Kościuszki 67
16-400 Suwałki

}

GODZINY OTWARCIA:

Gabinet kosmetologiczny:
poniedziałek-piątek: 8.00 - 19.00
sobota: 10.00 - 14.00
Salon fryzjerski:
poniedziałek-piątek: 8.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00

ADRES:

ul. Kościuszki 67, 16-400 Suwałki

}

GODZINY OTWARCIA:

Gabinet kosmetologiczny:
poniedziałek-piątek: 8.00 - 19.00
sobota: 10.00 - 14.00
Salon fryzjerski:
poniedziałek-piątek: 8.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00

O nas

Uroda pasją życia

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w roku 1982 powstał gabinet kosmetyczny Studio BC. Od wielu lat jest autoryzowany przez niemiecką firmę dr BABOR, uznawaną przez profesjonalistów za najlepszą firmę kosmetyczną. Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do wypróbowania nowoczesnych zabiegów dr BABOR. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną kosmetyków tej firmy.

Mój salon, w odpowiedzi na ciągle rosnące zapotrzebowanie sektora usług kosmetycznych nieustannie się rozwija. Na przestrzeni lat, z salonu kosmetycznego, rozwineliśmy się w profesjinalny gabinet KOSMETOLOGICZNY, który dziś jest już firmą rodzinną gdyż tworzę go razem z córką.

W trosce o najwyższą jakość usług wciąż wprowadzamy nowej generacji zabiegi i aparaturę. Chcę, aby każdy kto tu zawita, poczuł się wyjątkowo, aby odkrył w sobie Piękno. Pragniemy, aby każdy mógł tu zadbać o swój wygląd i samopoczucie, odpocząć fizycznie, psychicznie i nabrać sił. W naszym gabinecie, będziecie Państwo mogli skorzystać z szerokiej gamy zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, kosmetologii medycznej, jak również wykonać makijaż permanentny najbezpieczniejszą na Świecie metodą Long- Time Liner Conture Make- Up. Do Waszej dyspozycji jest także salon fryzjerski.

Dynamiczny rozwój medycyny estetycznej mobilizuje nas do brania udziału w licznych szkoleniach z dziedziny kosmetologii medycznej i mamy zaszczyt pochwalić się, że szkolimy się tylko u najlepszych specjalistów.

Mgr kosmetolog Urszula Kierejsza przeszła szereg szkoleń u międzynarodowych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej.

Centrum Szkoleniowe Kosmetologii Medycznej jest wiodącym ośrodkiem który od 2009 roku szkoli kosmetologów z zakresu zabiegów medycyny estetycznej w pełnym zakresie i jest jedynym uprawnionym do takich szkoleń przez Izbę Lekarską. Jest też jedynym w Polsce ośrodkiem posiadającym akredytację Europejskiego Ośrodka Doskonalenia Lekarzy Medycyny Estetycznej ECLEST i korzysta z jego bazy naukowo-dydaktycznej. Tym samym jest ośrodkiem gdzie kosmetologów szkolą wyłącznie lekarze- eksperci medycyny estetycznej wg takiego samego programu jak lekarzy medycyny. Program szkoleń został opracowany przez Dyrektora Medycznego Centrum Doktora Zbigniewa Leśniowskiego Certyfikowanego (EBBA) Eksperta Medycyny Estetycznej który jest uznanym autorytetem medycznym i autorem wielu artykułów w pismach z branży kosmetycznej, w tym prestiżowego Les Nouvelles Esthetiques (LNE) , Art of Beauty, cenionym wykładowcą kongresów krajowych i zagranicznych, wyróżnionym nagrodą Medical Beauty Award za wkład w udostępnianie i przekazywanie wiedzy kosmetologom z zakresu medycyny estetycznej. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez doświadczonych lekarzy ekspertów medycyny estetycznej

SZKOLENIA KOŃCZĄ SIĘ UZYSKANIEM CERTYFIKATU UPRAWNIAJĄCEGO DO WYKONYWANIA ZABIEGÓW oraz WPISU DO REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH NR RIS 2. 14/00073/2017.

Możemy pochwalić się szeroką wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie:

  • mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna, rollery
  • osocze i fibryna bogatopłytkowe
  • toksyna botulinowa- poziom podstawowy oraz zaawansowany
  • wypełniacze (kwas hialuronowy usieciowany) w zabiegach estetycznych – poziom podstawowy, poziom zaawansowany
  • modelowanie konturów twarzy ( wolumetria) za pomocą kwasu hialuronowego usieciowanego- poziom master
  • nici PDO w korektach i technikach liftingujących
  • prawo w gabinecie kosmetycznym

Cały czas poszerzamy swoje horyzonty, zdobywamy wiedzę i nowe umiejętności. Bierzemy udział w wielu kongresach, seminariach oraz szkoleniach. A to wszystko dla Państwa. Pragniemy upiększać i uszczęśliwiać naszych klientów, a Wasze zadowolenie jest naszym priorytetem.

Nasz przemiły, energiczny, kompetentny i profesjonalny personel zadba o Wasze znakomite samopoczucie oraz wykonanie zabiegów na najwyższym poziomie. Przed zabiegiem lub po, będziecie mogli Państwo odpocząć przy relaksującej muzyce, gorącej kawie lub herbacie.

Najważniejszą misją naszego gabinetu jest zadowolenie i satysfakcja Klienta.

Pozdrawiamy i zapraszamy do naszego gabinetu !
Bogusława Tuzik i Urszula Kierejsza.