ADRES:

ul. Kościuszki 67
16-400 Suwałki

}

GODZINY OTWARCIA:

Gabinet kosmetologiczny:
poniedziałek-piątek: 8.00 - 19.00
sobota: 10.00 - 14.00
Salon fryzjerski:
poniedziałek-piątek: 8.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00

ADRES:

ul. Kościuszki 67, 16-400 Suwałki

}

GODZINY OTWARCIA:

Gabinet kosmetologiczny:
poniedziałek-piątek: 8.00 - 19.00
sobota: 10.00 - 14.00
Salon fryzjerski:
poniedziałek-piątek: 8.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00

Nici liftingujące Barb to rewolucyjna nić PDO do natychmiastowego liftingu, z haczykami dwukierunkowo zbieżnymi.

Innowacyjna metoda walki z upływem czasu polega na implantacji podskórnej nici, które wzmacniają skórę i unoszą ją, dając naturalny efekt natychmiastowego liftingu.

Super cienka nić First Lift Barb z mikroskopijnymi haczykami dwukierunkowo zbieżnymi umieszczana jest na cienkiej, sterylnej igle, przy pomocy której wprowadzana jest podskórnie w określone partie twarzy . Haczyki umożliwiają osiągnięcie spektakularnego efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry. Wprowadzane pod skórę pracują niczym mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne. Dzięki temu, po implantacji zaczynają pełnić funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry, a efekt ujędrnienia jest widoczny zaraz po zabiegu.

Jak wygląda zabieg

Nici wprowadza się za pomocą kaniuli. Po wprowadzeniu w tkankę podskórną mikroskopijne haczyki, otaczające nić, otwierają się, dzięki czemu nić stabilnie unosi opadające tkanki, zapewniając efekt liftingu. Sam zabieg wprowadzenia nici w zależności od ich liczby trwa 30-60 minut i jest bezbolesny. Od razu widoczny jest efekt uniesienia, poprawy rysów twarzy oraz wymodelowania owalu. Równocześnie jednak występują przejściowe efekty pozabiegowe, które po prostu trzeba przeczekać.

Po zabiegu

Ponieważ skuteczność liftingu nićmi Barb 4D jest porównywalna do zabiegów chirurgicznych, należy się spodziewać dłuższych efektów pozabiegowych. Bezpośrednio po zabiegu możliwe jest uczucie napięcia twarzy, delikatnego kłucia oraz obrzęk w miejscu podania nici. Widoczne pofałdowania skóry czy siniaczki to także normalnie występujące reakcje. Nawet zauważalna asymetria jest prawidłowością i nie powinna niepokoić. Pozabiegowe efekty będą stopniowo zanikać w ciągu maksymalnie 3 tygodni.

Wskazania
⦁ rozmycie i utrata zarysowanego owalu twarzy
⦁ opadające policzki, „chomiki” – V-lifting
⦁ wyraźne bruzdy nosowo-wargowe, czyli linie między skrzydełkami nosa a kącikami ust
⦁ linie marionetki, biegnące od kącików ust w stronę podstawy brody

Przeciwwskazania
⦁ ciąża i okres karmienia piersią
⦁ choroba nowotworowa
⦁ otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry, infekcje
⦁ zaburzenia krzepliwości krwi
⦁ zmiany zapalne
⦁ kolagenozy